YAZILI VE SÖZLÜ ÇEVİRİ HİZMETLERİ

ARP Danışmanlık olarak sunduğumuz hizmetlerimizin yanı sıra müşterilerimizin küresel dil zorluklarını aşmalarına yardım etmek adına tercüme hizmeti de veriyoruz. Müşterilerimizin iletişim ihtiyaçlarının karşılandığından emin olmak için hem yazılı hem sözlü çeviri desteği sağlıyoruz. Böylelikle müşterilerimizin ticari ya da kişisel belgelerinin çevirilerini doğru, eksiksiz ve dilin kültürüne uygun bir şekilde yapıyoruz. Bunlar akademik dokümanlar, diploma, doğum belgeleri, kimlik kartları, ölüm belgeleri, pasaport, sertifikalar, sözleşmeler ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusundaki tüm belgeleri kapsamaktadır.

Yazılı çeviri hizmetinin yanı sıra müşterilerimizin önüne çıkan dil bariyerini kaldırmak üzere sözlü çeviri ihtiyaçlarını da karşılıyoruz. Sözlü çeviri hizmetimiz simultane ve ardıl çeviriyi kapsamaktadır.

ARP Danışmanlık bünyesinde verdiğimiz tercüme hizmetinin öncelikli olarak kalitesine önem vermekteyiz. Mümkün olan en iyi hizmeti ve kaliteyi en hızlı şekilde sunmaya hazırız.