Kullanım Koşulları

ARP Danışmanlık web sitesine hoş geldiniz. Sitemizi kullanmaya devam ederseniz, tüm kullanım şartlarını ve ilgili durumları kabul etmiş olmakla beraber; sitemizdeki tüm hareketleriniz izleme ve kayıt altındadır. ARP Danışmanlık web sitesinin kullanan herkes, işbu izleme ve kayıt hareketlerini kabul etmiş sayılmaktadır. ARP Danışmanlık kullanım şartları ve koşulları istediği zaman bu sayfayı güncellemek suretiyle değiştirebilmektedir. Her kullanıcının siteyi kullanmadan önce güncel kullanım şartları ve koşullarını gözden geçirmesi gerekmektedir.

-ARP Danışmanlık- veya –biz- terimleri site yönetimine atıfta bulunmaktadır. Diğer yandan –siz- yada –kullanıcı- terimleri web sitemizin ziyaretçilerini ve kullanıcılarını kastetmektedir.

Web sitemizin kullanımı aşağıdaki koşullara bağlıdır.

Ziyaret ettiğiniz web site yasal tavsiye değil, sadece genel bilgileri içermektedir. Bu sitenin içeriği önceden bir not belirtmeksizin değişebilmektedir. ARP Danışmanlık tarafından sunulan bilgiler 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren yürürlükte olan kanun ve tüzüklere dayanmaktadır. ARP Danışmanlık yayınlarında ve ARP Danışmanlık web sitelerine ait içerikte derleme konusunda oldukça dikkatli davranmasına rağmen, tüm içeriğin hatasız ve tam olduğunu garanti etmemektedir. Ne ARP Danışmanlık ne de herhangi bir üçüncü şahıs, özel bir amaç için bu web sitesinde bulunan materyal ve bilgilerin doğruluğunu, performansını, uygunluğunu ve bütünlüğünü garanti etmemektedir. Sitemizde yer alan tüm bilgi ve materyallerin hatalı ya da eksik içerik barındırabileceğini kabul etmiş olmakla beraber yasal olarak izin verilen bu gibi hata ve eksiklikler ile ilgili hak ve talep etmeniz söz konusu değildir.

Web sitemizde yer alan tüm bilgi ve materyallerin kullanımı sizin sorumluluğunuzdadır, şirketimizin sorumluluğu bulunmamaktadır. Özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için bu web sitesi aracılığıyla kullanacağınız tüm ürünler, hizmetler ve bilgilerin temini sizin sorumluluğunuzdadır.

Web sitemizin kullanım koşullarını ihlal etmeniz durumunda ortaya çıkabilecek, yetkililerimizin, ortaklarımızın, avukatlarımızın ve çalışanlarımızın zararıyla sonuçlanacak tüm durumlarda; hukuki süreçte işleyen tüm maddi kayıplar, hasarlar, haklar ve harcamaları tazmin etmeyi kabul etmiş olursunuz.

Hizmetlerimiz ve sitemizde kaynak olarak sağlanan hiçbir bilgi teminat altında değildir. ARP Danışmanlık, e-posta cevaplama ve araştırmalarınız konusunda gerekli özeni göstermektedir, bununla birlikte sizinle olan iletişim sürecinde cevap olarak sağladığımız tüm bilgilerin geçerlilik ve gerçekliğini garanti etmemekteyiz. Tüm form dönüşlerinde ve e-posta iletişim süreçlerinde elimizden geleni yapmamıza rağmen, kesin bir cevabı garanti etmemekteyiz.

Bu web sitesi, sadece kişisel kullanımınıza uygun ve bize ait ya da lisanslı materyal içermektedir. Bu materyaller, limitsiz olarak, tasarım, model, görünüm ve grafikler içermektedir. ARP Danışmanlık web sitesine ait olan tüm içeriği okuyabilir, makaleleri bilgisayarınıza indirebilir, kopyasını yapabilir veya depoladığınız kopyaları okuyabilirsiniz. Web sitemizin içeriğini istediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz.

Form ya da dokümana ait elektronik dosyanın içerebileceği virüslerden oluşan bir hasardan dolayı hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir. Web sitemizi kullanımınızdan ya da kullanım yetersizliğinden dolayı ortaya çıkabilecek önemli hasarlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.

Bu web sitesinin kullanımından kaynaklanan tüm anlaşmazlıklar Türkiye Cumhuriyeti Kanunları’nın konusudur.

Bu web sitesinin belirlenen kullanıcı politikasını uygulamadığını düşünüyorsanız, [email protected] adresi ile iletişime geçebilirsiniz.